Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Słończ - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

68 000 zł2 921 m² 23,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2921 m położona w miejscowości Słoncz, w powiecie bydgoskim. Nieruchomość ma charakter niezabudowany i obecnie nie posiada wydanych warunków.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Zławieś Wielka

Zławieś Wielka(Słończ + 15 km)

188 000 zł1 256 m² 149,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka której dotyczy oferta znajduje się bardzo blisko centrum miejscowości ,jej stosunkowo mały metraż jest najbardziej poszukiwaną przez kupujących powierzchnią. Działka ma wydane aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nekla

Nekla(Słończ + 12 km)

195 000 zł1 292 m² 150,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż pięknie położoną działkę w pobliżu lasu w Nekli Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1292 m , położona w miejscowości Nekla, gmina Dobrcz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Bydgoszcz

Bydgoszcz(Słończ + 20 km)

299 000 zł7 000 m² 42,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy na sprzedaż działkę położoną w Lipienicy, powiat Świekatowo. Specyfikacja działki: lipienica/świekatowo Powierzchnia: 0,7000 ha Wymiary przybliżone: 74 m (front) x 127.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Osielsko

Osielsko(Słończ + 11 km)

333 000 zł900 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Dobre Nieruchomości prezentują działkę budowlaną o powierzchni 900 m , położona w bardzo cichym i malowniczym miejscu w Osielsku, z wydanymi warunkami zabudowy na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Stronno(Słończ + 15 km)

109 000 zł1 273 m² 85,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1273 m | Stronno, ul. Koronowska (dk56), gm. Dobrcz | 109 000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1273 m , położona bezpośrednio przy ul. Koronowskiej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Osielsko

Osielsko(Słończ + 11 km)

572 000 zł862 m² 663,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowość! Do sprzedaży! Znakomita działka w bardzo dobrej lokalizacji w Osielsku na granicy z Niemczem blisko lasu. P owierzchnia działki 861m2. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Kotomierz

Kotomierz(Słończ + 11 km)

280 000 zł1 602 m² 174,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Kotomierzu | mpzp | Media | 1600m2 | 175 zł/m2 ***** tylko U nas Szukasz miejsca, w którym stworzysz swój wymarzony dom? A może myślisz o bezpiecznej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Trzebień

Trzebień(Słończ + 11 km)

96 000 zł3 688 m² 26,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mariusz Sikora   na sprzedaż-tylko w naszym biurze! Przedstawiam Państwu działkę rolną o powierzchni 3688mkw w miejscowości Trzebień gm. Dobrcz. Grunt klasa III.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 484 m² 39,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ul. Gen.Jastrzębskiego w Chełmnie, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Magdalenka

Magdalenka(Słończ + 11 km)

160 000 zł2 761 m² 57,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Lokalizacja Na sprzedaż działka w miejscowości magdalenka/karczemka gmina Dobrcz. Charakterystyka Powierzchnia działki 2760m2. Częściowo zadrzewiona, samosiejki do usunięcia. Do działki zostały.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij