Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Słończ - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

2 250 000 zł544,81 m² 4 129,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:10 300 m²

Okazja na rynku premium. Dobre Nieruchomości prezentują: ekskluzywna rezydencja nad jeziorem Słończ, gmina Dąbrowa Chełmińska, powiat bydgoski w okazyjnej cenie! Drugiej takiej nie znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz(Słończ + 20 km)

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Czy poszukujesz nowego domu w Bydgoszczy, w spokojnej okolicy ? Zapraszam. dom w zabudowie bliźniaczej 120 m2 - w stanie developerskim na Czyżkówku- projekt indywidualny, działka 220m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz(Słończ + 20 km)

980 000 zł315 m² 3 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Bydgoszczy Osowej Górze. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko(Słończ + 11 km)

1 649 000 zł261 m² 6 318,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

DO sprzedaży! Duży 5 pokojowy dom w znakomitej lokalizacji! Nowoczesny dom o powierzchni całkowitej 261m2 (powierzchnia użytkowa 261m2) - -4 pokoje, -salon, -4 łazienki, -2 garaże, -jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Boruckiego

Fordon,Bydgoszcz(Słończ + 20 km)

1 100 000 zł242,80 m² 4 530,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:453 m²

Zapraszam do poznania wyjątkowej nieruchomości, która łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i niepowtarzalny klimat. Prezentowany dom, położony na spokojnym osiedlu Nad Wisłą, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Żołędowo(Słończ + 13 km)

1 199 000 zł229,70 m² 5 219,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:966 m²

Dom wolnostojący w Żołędowie z 2007 roku, o powierzchni całkowitej 229m2 (powierzchnia użytkowa 204,30 m2) na prywatnej działce 966m2 może być Twój - ale musisz być szybki. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz(Słończ + 15 km)

4 500 000 zł478 m² 9 414,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 021 m²

Oferujemy do kupna piękny dom jednorodzinny, dwukondygnacyjny , niepodpiwniczony o powierzchni 239 m2 na działce o powierzchni 10021 m2. Na działce pobudowano też nowoczesny budynek stajni (.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Boluminek

Boluminek(Słończ + 8 km)

1 090 000 zł300 m² 3 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dobre Nieruchomości polecają solidny, przestronny dom o powierzchni 200 m na dużej działce 2 000 m . Pompa ciepła, fotowoltaika. Cicha, zielona okolica przy lesie. Budynek z lat 90.,.